Home > Cursusaanbod

Aanbod

Welke cursus is voor u interessant?
Hieronder vindt u ons huidige educatieprogramma. Zoekt u een specifiek onderwerp wat hier niet tussen staat, neemt u dan contact met ons op via education.nl@straumann.com.

Naast de Straumann en ITI cursussen, maken wij u ook graag attent op het trainingsaanbod van onze partners: 3Shape, botiss biomaterials, POS, Amann Girrbach, ClearCorrect, Vita, Dental Wings en RapidShape.

Alle internationale cursussen kan u terugvinden op de Skill website.


Educatieprogramma

 




Filter op categorie:
xv
Tuesday 7 September 2021 in HOUTEN

ITI Thema-avond 'Chirurgische eb restauratieve complicaties in de implantologie"'
Tuesday 14 September 2021 in Wageningen

ITI Study Club Gelderland "casuistiek"
Thursday 16 September 2021 in Nader te bepalen

ITI Study Club Amsterdam & Noord-Holland "Complicaties; voorkomen of genezen?!"
Monday 4 October 2021 in Nader te bepalen

ITI Study Club Zuid West Nederland
Thursday 7 October 2021 in IJsselstein

Straumann® Smart - Duik in de wereld van de implantologie
Tuesday 12 October 2021 in Nader te bepalen

ITI Study Club Zuid Oost Nederland
Thursday 14 October 2021 in Eelderwolde

ITI Study Club Noord Nederland "Bindweefseltransplantaten in combinatie met een hand's on"
Monday 25 October 2021 in Nader te bepalen

ITI Study Club West Nederland "verrassing"
Tuesday 9 November 2021 in Wageningen

ITI Study Club Gelderland "casuistiek"
Wednesday 10 November 2021 in Nader te bepalen

ITI Study Club Amsterdam & Noord-Holland "Uitneembare prothetiek op implantaten"
Wednesday 26 January 2022 in Rotterdam

ITI Human Specimen Course 2022

Straightforward level
Advanced level
Complex level
Meer over SAC